רישום לרשימות תפוצה

כאן תוכלו להרשם לרשימות התפוצה עתירות הידע שלנו. בחרו את הנושא שמעניין אתכם:

RPA - Robotic Process Automation:

טכנולוגיית ה-RPA מאפשרת אוטומצייה של תהליכים חזרתיים ומורכבים המתבצעים באופן ידני. רובוט ה-RPA מסוגל לבצע פעולות רבות המבוצעות על ידי בן-אנוש (העתקה/ הדבקה, מילוי טפסים במערכות שונות ומגוונות, הפקת דוחו״ת וכד׳) באופן אוטומטי וללא טעויות. 

BI - Business Intelligence:

מערכת BI אוספת כמויות גדולות של מידע ממגוון גדול של מקורות פנימיים וחיצוניים, מובנים ולא-מובנים, מצליבה ומנתחת אותו ומפיקה דוחות בחתכים שונים כדי שיהיה ניתן לעמוד על מגמות ותהליכים ולהפיק תובנות תומכות קבלת החלטות.

ניהול פרוייקטי תוכנה:

בואו להרוויח מנסיונם של אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה שישתפו בהצלחותיהם ובכשלונותיהם לאורך השנים, בחדשות מתחום ניהול הפרוייקטים ובטיפים מהתחום.

שירותי מחשוב בענן:

שירותי מחשוב בענן הם אוסף של יכולות מתקדמות הזמינות לשימוש דרך רשת האינטרנט, ללא צורך ברכישת שרת פיזי או וירטואלי.

בשנים האחרונות ישנה צמיחה אדירה בתחום שירותי מחשוב הענן ובהתאם ניכרת עלייה משמעותית בשימוש בהם על-ידי חברות וותיקות וחדשות כאחת. שימוש חכם בשירותי מחשוב ענן בשילוב תכנון נכון של המערכת שלכם יביאו לחסכון משמעותי בזמני ובעלויות הפיתוח והאחזקה ולקבלת מערכת יציבה ועמידה יותר.

רשימת התפוצה הכללית של IBA

IBA Group היא חברה לטכנולוגיות מידע (IT) מהגדולות באירופה, בעלת וותק של כ-26 שנות פעילות בשוק הבינלאומי במגוון גדול של טכנולוגיות. השאר מעודכן בחידושים והתפתחויות טכנולוגיים ובפרוייקטים מעניינים שבוצעו בקרב לקוחותינו.