שירותים וטכנולוגיות

IBA Group מהווה כתובת למגוון רחב של לקוחות המחפשים שירותים במיקור חוץ לתחומים כדוגמת פיתוח תוכנה, ניהול פרוייקטים, ניתוח עסקי, צוותי פיתוח מוכווני פרוייקט, Devops ו-Testing. עובדי החברה משתמשים בטכנולוגיות רבות לפי דרישת הלקוח.

פיתוח תוכנה

פיתוח מוצרי תוכנה במגוון רחב של טכנולוגיות, על ידי צוותים מקצועיים ומיומנים בגדלים משתנים. צוותי הפיתוח מורכבים בהתאם לפרויקט ומכילים את האנשים המתאימים ביותר לביצוע המשימות בו.

ניהול פרוייקטים - Project Management

למנהלי הפרויקטים של IBA ניסיון רב שנים בניהול של מאות פרויקטים מוצלחים ללקוחותינו. מנהלי הפרויקטים שלנו ידאגו לנהל את הפרויקט שלכם בצורה הטובה ביותר, לעמוד בלוחות הזמנים, לפקח על צוות הפיתוח לכל אורך הדרך ובשקיפות מלאה.

ניתוח עסקי - Business Analysis

מחלקת ה-BA שלנו מורכבת מאנליסטים מומחים בניתוח עסקי, כתיבת מסמכי איפיון והגדרת צרכים.
לעובדי המחלקה ניסיון נרחב ביישום פתרונות אנליטיים עסקיים המבוססים על פלטפורמות מוכחות ומובילות בעולם וביניהן IBM ,SAP ו-Oracle.

צוותי פיתוח מוכווני פרוייקט

צוותי הפיתוח של IBA כוללים היצע רחב של מפתחים, מנהלי פרויקטים ואנשי תשתיות. איפיון הצוות הנבחר, איתור המפתחים המתאימים ופיקוח הדוק במהלך הפרויקט זו המומחיות שלנו. ניתן להקים צוות מיומן החל ממפתח בודד ועד לעשרות מפתחים, הכל בהתאם לצורכי הפרויקט.

Devops

אנשי devops מנוסים ומיומנים במגוון גדול של סביבות וטכנולוגיות המספקים פתרונות לקשת רחבה של צרכים טכנולוגיים – מהקמת והגדרת סביבות לצוותי הפיתוח ועד לתמיכה ותחזוקה של סביבות Production מרובות.

Testing

תהליך הפיתוח בארגונים חייב לכלול שרשרת בדיקות מקצועיות. התהליך נפתח בהגדרת הצורך ובאיפיון תהליך הבדיקה. לצוותים המקצועיים שלנו יש ניסיון במגוון רחב של כלים מתקדמים ואוטומטיים. צוותי הבדיקה הידניים משלימים את התהליך במלואו.

 

תחומי התמחות

פיתוח ל-Web

IBA מסייעת ללקוחותיה בבניית יישומים ארגוניים אמינים ויעילים באמצעות Java EE ,.net,SOA וטכנולוגיות ארגוניות עדכניות אחרות.
IBA מספקת את כל מה שארגון צריך בכדי לנהל את התהליכים העסקיים שלו באינטרנט, מיישום יחיד ועד מערכת ארגונית רחבה. IBA ממנפת טכנולוגיות חדשות וחדשניות בכדי לענות על הצרכים העסקיים של הלקוח במהירות וביעילות. 
IBA מכירה מקרוב את השוק הארגוני ומפתחת עבורו פתרונות אינטרנטיים במגוון גדול של טכנולוגיות כבר 25 שנים – מפיתוח בתוך פלטפורמות ארגוניות גדולות ומוכרות (Sharepoint, Tivoli) ועד פיתוח מאפס של פתרונות עסקיים לארגון.​​ ל-IBA רקע של מאות פרוייקטים בתחום ה-web בקשת רחבה של טכנולוגיות הן בצד השרת (Java, PHP, .net, Node, Python) והן בצד הלקוח (Angular, Angular.js, React, Vue, Jquery, knockout).

פיתוח ל-Mobile

טכנולוגיות מובייל ייצרו דור חדש של חידושים בתחום ה-IT הארגוני. יישום לנייד לא מסתיים בהעברה פשוטה של מידע ממסך מחשב נייד למסך טלפון חכם. זה בעיקר הרחבת תשתית ה-IT של החברה. ניסיון ארוך הטווח בפתרונות ארגוניים מקצה לקצה יחד עם התמחות בטכנולוגיות מובייל, מאפשרים לקבוצת IBA לספק ללקוחותיה פתרונות יעילים לניידים, העונים על דרישות עסקיות בעולם כולו.

RPA - Robotic Process Automation

אוטומציה רובוטית הולכת וצוברת תאוצה בעולם העסקי והיא כלי חשוב בתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית. לקבוצת IBA ניסיון רב ביישום של פתרונות בתחום ה-RPA על גבי מגוון פלטפורמות ביניהם UI- Path, Automation Anywhere, Blue- Prism. המפתחים שלנו יישמו פתרונות RPA במגוון רחב של תחומים ביניהם בנקאות, ביטוח, ייצור, פארמה ועוד.

רוצים לשמוע על הסדנא הקרובה שלנו בנושא? לחצו כאן

BI - Business Intelligence 

טכנולוגייות הבינה העסקית מאפשרות לארגונים לקבל תמונה חוצת ארגון לגבי ביצועי הארגון. לקבוצת IBA ניסיון באפיון ויישום מערכות בינה עסקית בעשרות ארגונים ברחבי העולם. לחברה צוותים עם ניסיון במגוון רחב של כלי BI ביניהם Power BI, Cognos, Click, Tablaeu. 

רוצים לשמוע על הסדנא הקרובה שלנו בנושא? לחצו כאן

AI/ ML - Artificial Inteligence/ Machine Learning

טכנולוגיית הבינה המלאכותית משנה את העולם. ארגונים רבים מנצלים את יכולות הבינה המלאכותית בכדי להרחיב את גבולות העסק או לשפר תהליכים עסקיים לצורך קבלת יתרון תחרותי משמעותי. יישום של טכנולוגיות בינה מלאכותית בארגון דורש הבנה מעמיקה של המידע הקיים וקשר בינו לבין המידע שאנו רוצים לייצר. בקבוצת IBA מעל למאה Data Scientists מומחים בפיתוח אלגוריתמים בתחומים שונים הקשורים לבינה מלאכותית.

Salesforce

הפלטפורמה הרחבה של Salesforce מאפשרת לחברות לנהל את מערך השירות והמכירות שלהם בצורה יעילה וחכמה. לקבוצת IBA ניסיון בפרויקטים של תכנון, העברת נתונים והקמה של מערכות מורכבות על בסיס פלטפורמת Salesforce .

Mainframe

לקבוצת IBA נסיון רב בתחום פיתוח מערכות ל-Mainframe הן ברמת אפליקציות והן ברמת שירותי ליבה. צוות המפתחים של החברה מורכב מחלוצי התחום בעולם, העובדים כבר מעל ל-40 שנה יחד עם מפתחים צעירים שלומדים את התחום בהנחיית הוותיקים.

לחברה ניסיון בפיתוח ותמיכה באפליקציות מתחומים מגוונים עבור לקוחות רבים ברחבי העולם.

כחלק מנסיון החברה לתת מענה למשתמשי Mainframe פיתחה החברה כלי חדשני הנקרא Appulse.

ועוד טכנולוגיות רבות אחרות!

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר כאן

 

 

תראו איך אנחנו עושים את זה:

כנסו למרכז הידע שלנו וקראו על ניתוח מקרה ומקרי מבחן אחרונים שהפקנו במיוחד עבורכם. באפשרותכם לקרוא עוד על תהליך העבודה שלנו ולראות כיצד אנו מתאימים את מגוון הפתרונות העצום שלנו לקהל לקוחותינו המגוון.